Prezentuj biznes w regionie!
Serwis promujemy
w całej Polsce!

Katalog branżowy BizneswRegionie.pl reklamujemy na plakatach z mapami miast i powiatów. Plakaty wydajemy i bezpłatnie rozwieszamy w firmach, sklepach, instytucjach i urzędach w całym kraju od 25 lat!

Powiat wrzesiński

Konto przedsiębiorcy, czyli usługi online dla firm w jednym miejscu

Konto przedsiębiorcy, czyli usługi online dla firm w jednym miejscu

Jednym z głównych wyzwań dla Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii jest zapewnienie dla przedsiębiorcy jednego miejsca załatwiania spraw online wraz z jego wielokanałową obsługą. We wrześniu zaprezentowane mają zostać założenia projektu "Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu".

Celem projektu jest usprawnienie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce poprzez Punkt Informacji dla Przedsiębiorcy wraz z kontem firmy, na którym będą przechowywane i prezentowane dane potrzebne do realizacji usług, zarówno przez samych przdsiębiorców, jak i pełnomocników firm.

Projekt stara się o dofinansowanei w ramach I rundy X konkursu dla działania 2.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa Wysoka dostępność i jakość e-usług publicznych.

Konsolidacja wielu serwisów ma doprowadzić m.in. do: uproszczenia architektury systemów, ujednolicenia technologii, stworzenia spójnych kanałów komunikacji oraz obniżenia kosztów realizacji i promocji e-usług.

Szczegóły projektu poznamy 11 września 2018 roku.

Partnerzy